Delivery Information

Kategoriler

Delivery Information

Teslimat Bilgisi


vandangelsin.com.tr olarak, müşterilerimize hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. Yöresel lezzetleri en taze ve sağlıklı haliyle size ulaştırmak için özenle hazırlıyoruz.


Ürünlerin Hazırlanması ve Paketlenmesi


Tüm siparişleriniz özenle işlenir ve hazırlanır. Ürünlerimiz, geleneksel yöntemlerle üretilen taze ve doğal lezzetlerdir. Siparişiniz onaylandıktan sonra, ürünlerimiz özel el değmeden paketlenir. Süt ürünlerimiz ise, tazeliklerini korumak için vakumlu ambalajlarla paketlenir.


Güvenli ve Sağlıklı Vakum Ambalajlama


Süt ürünlerimizin (peynir, tereyağı vb.) dayanıklılığını artırmak ve tazeliklerini korumak için vakum ambalajlama yöntemini tercih ediyoruz. Bu sayede ürünleriniz, herhangi bir dış etkenden etkilenmeden, sağlıklı ve güvenli bir şekilde size ulaşır.


Kolilenme ve Gönderim


Ürünleriniz, siparişinizi takiben özenle kolilenir ve kargoya verilir. Taşıma sırasında hasar görmemesi için dikkatli bir şekilde paketlenir. Size en kısa sürede ulaşması için güvenilir kargo şirketleriyle işbirliği yaparız.


Teslimat Süresi


Siparişleriniz, hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere her gün alınmaktadır. Ürünleriniz, siparişinizin onaylanmasını takiben 1-3 iş günü içinde hazırlanır ve kargoya verilir. Van dışına yapılan teslimatlarda kargo süresi, bulunduğunuz konuma göre değişebilir. Kargonuzun sevkıyat durumu, size ilettiğimiz takip numarası ile kolaylıkla takip edebilirsiniz.


Kargo Ücreti


Van dışına yapılan teslimatlarda kargo ücreti sipariş miktarına ve teslimat adresine bağlı olarak değişebilir. Sepetinizdeki ürünlerin toplam tutarı, ödeme sayfasında kargo ücreti ile birlikte gösterilecektir.


Adres Değişikliği ve İptal


Siparişinizin teslimat adresini değiştirmek istediğinizde, lütfen mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Teslimat süreci başlamış olan siparişlerde adres değişikliği yapılamayabilir. Siparişinizi iptal etmek istediğinizde de bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.


Hasarlı Ürünler ve İade İşlemleri


Ürünlerimizin hasarsız ve sorunsuz bir şekilde size ulaşması için özenle paketlenmektedir. Ancak herhangi bir nedenle hasar görmüş veya eksik bir ürün almanız durumunda, derhal bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Hasarlı ürünler için iade ve değişim işlemleri hakkında size yardımcı olacağız.


İletişim


Teslimat süreci veya siparişinizle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
Telefon:  0532 647 65 65 

E-posta: vandangelsin@gmail.com
Teşekkür ederiz, Van'dan Gelsin Ekibi